Ostatní služby

Představte si, jak se vaše domácnost promění v útulný a stylový prostor, kde se budete cítit jako v ráji. A my jsme tady, abychom vám pomohli tento sen proměnit ve skutečnost! I ty nejmenší detaily mohou mít obrovský vliv na celkový dojem z vašeho interiéru, a právě proto jsme připraveni vám nabídnout naše doplňkové služby.

Nenechte se zatěžovat starostmi s montáží nábytku – naši odborníci to zvládnou za vás a ušetří vám čas i nervy. A co teprve elektrospotřebiče? Vyberte z nabídky a my se postaráme o jejich bezproblémovou instalaci. A aby byl váš nový interiér opravdu dokonalý, nezapomeňte na osvětlení – jsme připraveni navrhnout a realizovat osvětlení, které bude ladit s celkovou atmosférou vašeho domova.

Neváhejte a objevte, jak snadné a příjemné může být zařizování interiéru s naší pomocí. Udělejte první krok ke svému vysněnému domovu a využijte našich profesionálních služeb!

KUCHYŇSKÉ SPOTŘEBIČE

Při výrobě kuchyní dbáme zejména na špičkovou kvalitu a dokonalou funkčnost. Z tohoto důvodu montujeme do námi vyrobených kuchyní spotřebiče předních světových značek. Výběr s Vámi samozřejmě prokonzultujeme a přizpůsobíme se Vašim preferencím. Dokážeme přitom vyjít vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům. Jestli rádi experimentujete, vyzkoušejte třeba high-tech kuchyň ovládanou přímo z Vašeho chytrého telefonu.

MONTÁŽ NÁBYTKU

Neplýtvejte časem, neriskujte škodu způsobenou neodbornými zásahy a nechte montáž nábytku na profesionálech. Zakládáme si na preciznosti, věnujeme pozornost detailům a zvlášť v případě atypických řešení Vám pomoc specializovaných montérů určitě přijde vhod.

REALISTICKÉ 3D VIZUALIZACE INTERIÉRŮ

Otevřete dveře do světa nekonečných možností a představivosti! Společně s námi se ponořte do fascinujícího světa 3D vizualizace interiérů, který vám umožní prozkoumat každý kout vašeho budoucího domova, kanceláře či obchodu ještě předtím, než se stane skutečností.

Naše inovativní technologie vám nabízí jedinečnou šanci stát se tvůrcem svého vlastního prostoru. Vytvářejte, upravujte a experimentujte s nejrůznějšími prvky, abyste dosáhli dokonalé harmonie mezi funkcionalitou a estetikou.

Zažijte radost z objevování nových nápadů a hledání ideálního řešení pro váš interiér. Měňte prostorové dispozice, přesouvejte nábytek a vybírejte z nepřeberného množství dekorů – všechno jen nanečisto. Bezchybný interiér se nikdy nezrodil z prvního nápadu, dokonalost vzniká hledáním a experimentováním.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a objevte s námi svět, kde se vaše sny stávají skutečností. Přidejte se k našemu okouzlujícímu dobrodružství a společně vytvořme interiér, který bude nejen krásný, ale také plně vyhovující vašim potřebám a představám.

JAK PROBÍHÁ ZHOTOVENÍ 3D VIZUALIZACE

Společně s námi se Vaše myšlenky a představy o dokonalém interiéru promění v úchvatnou 3D vizualizaci, která Vás vtáhne do světa snů a fantazie. Díky naší sofistikované technologii 3D návrhu se vyhnete veškerým nejasnostem, nedorozuměním a zbytečným úpravám, které by mohly vážně ohrozit Váš rozpočet.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost! Stačí nás kontaktovat a po osobní konzultaci zhmotníme Vaše představy v okouzlujícím 3D návrhu. A to není vše! Rádi pro Vás zhodnotíme konkurenční nabídku a pomůžeme Vám dotáhnout návrh interiéru k dokonalosti.

Naše firma klade velký důraz na individuální přístup ke každému klientovi, proto Vám budeme věnovat tolik času, kolik jen bude potřeba, abychom společně dosáhli Vaší spokojenosti. Pokud se rozhodnete svěřit realizaci interiéru do našich rukou, obdržíte 3D vizualizaci zcela zdarma!

Nenechte si ujít šanci proměnit svůj interiér v mistrovské dílo! Společně můžeme dosáhnout nejen úspory času a peněz, ale také získat interiér, který bude závidět každý.