Upravit stránku

ORIGINÁLNÍ NÁBYTEK DĚLÁ Z INTERIÉRU DOMOV

Inspirativní domov je něčím, co nenajdete v prodejních katalozích ani v nábytkových prodejnách. Inspirativní domov je místem, které skrývá něco z Vás. Projevuje Vaši individualitu a temperament. Nábytek na zakázku je nábytkem silných osobností, které se chtějí odlišit a mají smysl pro originalitu. Ve společnosti NADTO DESIGN nevyrábíme nábytek pro každého. Vyrábíme nábytek po Vás!

DĚTSKÝ NÁBYTEK, KTERÝ PODPORUJE ROZVOJ DÍTĚTE

Stimulujte tvořivost a rozvoj svého dítěte a vytvořte mu pokoj, který bude podporovat jeho kreativitu. Navrhneme a zpracujeme nábytek, který povzbuzuje dětskou aktivitu a zvědavost, a tedy i samotný rozvoj dítěte. Při realizaci dbáme nejen na atraktivitu, ale také na 100% bezpečnost. Vyrábíme pouze ze špičkových materiálů a veškerá produkce probíhá výhradně v České republice. Nábytek do dětských pokojů patří k našim nejoblíbenějším zakázkám a vždycky si s ním dokážeme perfektně vyhrát!

OBÝVACÍ POKOJE PROPOJUJÍCÍ FUNKČNOST A ELEGANCI

Vnímejte místo, ve kterém trávíte mnoho času, jako inspirativní prostor! Místnost, kde se setkáváte s rodinou, přáteli či s vlastními myšlenkami, si rozhodně zaslouží jedinečné pojetí. Obývací pokoj na zakázku vystihne Vaši osobnost a přizpůsobí se i velmi atypickým dispozicím. Originální nábytek Vám navrhneme, zhotovíme a precizně namontujeme.

NEUSNĚTE NA VAVŘÍNECH A VYBERTE SI KVALITNÍ NÁBYTEK DO LOŽNICE

Úspěšnost Vašeho dne se do velké míry odvíjí od kvality spánku. Žádná jiná místnost v bytě nevyžaduje individuálnější přístup než ložnice. Každému se zkrátka spí lépe v různě řešeném prostoru. Nábytek, který se Vám přizpůsobí – to pro nás není pouze fráze, ale závazek, který určuje kvalitu našich služeb. Ložnicový nábytek však není pouze o pohodlí a designu. Zajímají nás i jeho úložné vlastnosti. Pro ložnice proto navrhujeme vestavěné skříně, do kterých uložíte vše od peřin až po oblečení.

KOUPELNY S KAPKOU JEDINEČNOSTI

Místnost, ve které povětšinou začíná Váš den, by měla být zdrojem inspirace a svěžích myšlenek. Koupelna musí každým svým detailem probouzet radost a dobrou náladu. Proto nenechte nic náhodě a svěřte design koupelny profesionálům. Navrhneme a zhotovíme pro Vás koupelnový nábytek na zakázku, který se plně přizpůsobí Vašemu pohodlí. Prvotřídní jakost zajišťujeme použitím nejkvalitnějších materiálů i skvělým strojním vybavením. Koupelna od NADTO DESIGN Vám bude sloužit dlouho a spolehlivě.

UNIKÁTNÍ NÁBYTEK SI ŽÁDÁ SPECIÁLNÍ MONTÁŽ

Nábytek na míru je exkluzivní záležitostí a jeho specifika vyžadují profesionální přístup. Neodborná montáž může nábytek poškodit a napáchat zbytečné škody. Využijte našich vysoce kvalitních montážních služeb. Zakládáme si na preciznosti a věnujeme pozornost detailům, protože věříme, že prvotřídní nábytek si zaslouží prvotřídní péči.

 

FOTOGALERIE - VÝROBA NÁBYTKU NA ZAKÁZKU

Nahoru