Upravit stránku

Vestavěné skříně s posuvnými dveřmi jsou doslova interiérovým hitem posledních let. Do každé domácnosti vnesou vysoký stupeň elegance, ale také nepopiratelnou praktičnost. Tím, že se neotvírají do prostoru, šetří místo a navíc s posuvnými dveřmi se velmi snadno manipuluje.

Vestavěné šatní skříně s posuvnými dveřmi značky NADTO DESIGN Vás nadchnou nejen prvotřídní kvalitou, ale také příjemnou cenou a desetiletou zárukou na pojezdový mechanismus 

POŘIĎTE SI STYLOVÝ KUS NÁBYTKU A ZÍSKEJTE DOMA VÍC PROSTORU!

Výhody vestavěných skříní NADTO DESIGN

  • Česká výroba z nejkvalitnějších materiálů
  • Cena srovnatelná se sériovou výrobou
  • 10 let záruka na pojezdový mechanismus
„Veškerá naše produkce je soustředěna v České republice. Používáme špičkové materiály a naše strojní vybavení představuje bez nadsázky domácí špičku. Při výrobě vestavěných skříní uplatňujeme unikátní konstrukční systém, který prodlužuje životnost a odolnost každého kusu nábytku, který opustí naše dílny."
Jiří Hladík, majitel společnosti a hlavní designér

NEJMODERNĚJŠÍ ŘEŠENÍ ÚLOŽNÉHO PROSTORU V DOMÁCNOSTI ZA SKVĚLOU CENU

Vestavné skříně na míru se skládají ze dvou hlavních částí: korpusu a dveří. Korpusy vyrábíme z lamina o tloušťce necelých dvou centimetrů a v celé řadě dekorů. Významnou inovaci korpusů představuje zaoblené hranění exponovaných hran, díky němuž jsou naše vestavěné skříně bezpečnější a ještě estetičtější.

Na spodní hrany korpusu navíc montujeme tzv. kluzáky, které zvyšují odolnost materiálu proti vodě, například při vytírání, a tím značně prodlužují jeho životnost. Posuvné dveře vestavěných skříní mají za svůj základ masivní hliníkové rámy neboli tzv. otevřený profil s úchytem.Posuvný mechanismus tvoří ložisková kolečka s profilovaným obvodem. Právě pojezd představuje nejvíce namáhanou část výrobku, od níž se odvíjí jeho celková životnost. Proto dáváme-li na pojezdový mechanismus 10 let záruku, garantujeme tím nejvyšší možnou kvalitu vestavěných skříní NADTO DESIGN.

„Naše služby se zdaleka neomezují jen na vlastní výrobu. Náš tým provede také zaměření u Vás doma a zajistí dopravu i odbornou montáž hotové skříně. Právě vysoká kvalita montážních služeb je naší důležitou přidanou hodnotou. Ale to stále není vše. I když sídlíme v Hradci Králové, oblíbili si nás také zákazníci v Praze či Pardubickém a Středočeském kraji. Do všech těchto lokalit Vám vestavěné skříně rádi dovezeme!"
Jiří Hladík, majitel společnosti a hlavní designér

Aby se vestavěná skříň stala skutečným designovým prvkem, který skvěle zapadne do Vašeho interiéru, máte na výběr z řady výplní, rozměrů i počtů dveří. K nejžádanějším výplním současnosti patří lamino, dýha, barevné sklo či zrcadlo, které opticky zvětšuje prostor a navíc se skvěle hodí jako praktický doplněk šatních skříní.

To ale stále není všechno. Unikátní systém výroby nám umožňuje držet se cenově níž než většina naší konkurence. Proto se vestavěné skříně NADTO DESIGN přes svou vysokou kvalitu řadí k těm nejlevnějším zakázkově vyráběným skříním na trhu.

UKÁZKY Z NAŠICH REALIZACÍ

  • VESTAVENÁ SKŘÍŇ V MODERNÍ KANCELÁŘI
  • VESTAVENÁ SKŘÍŇ V DĚTSKÉM POKOJI
  • VESTAVENÁ MODERNÍ SKŘÍŇ
  • VESTAVENÁ SKŘÍŇ
  • VESTAVENÁ SKŘÍŇ V DĚTSKÉM POKOJI
  • VESTAVENÁ SKŘÍŇ BÍLÁ

MÁTE ZÁJEM O STYLOVOU KUCHYŇ NA MÍRU? KONTAKTUJTE NÁS!

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti