Výroba nábytku na zakázku Originální nábytek dělá z interiéru domov

Inspirativní domov je něčím, co nenajdete v prodejních katalozích ani v nábytkových prodejnách. Inspirativní domov je místem, které skrývá něco z Vás. Projevuje Vaši individualitu a temperament. Nábytek na zakázku je nábytkem silných osobností, které se chtějí odlišit a mají smysl pro originalitu. Ve společnosti NADTO DESIGN nevyrábíme nábytek pro každého. Vyrábíme nábytek po Vás!

Dětský nábytek, který podporuje rozvoj dítěte

Chcete vidět, jak by mohl vypadat Váš nový interiér?

V případě realizace dostanete 3D vizualizaci ZDARMA!

Stimulujte tvořivost a rozvoj svého dítěte a vytvořte mu pokoj, který bude podporovat jeho kreativitu. Navrhneme a zpracujeme nábytek, který povzbuzuje dětskou aktivitu a zvědavost, a tedy i samotný rozvoj dítěte. Při realizaci dbáme nejen na atraktivitu, ale také na 100% bezpečnost. Vyrábíme pouze ze špičkových materiálů a veškerá produkce probíhá výhradně v České republice. Nábytek do dětských pokojů patří k našim nejoblíbenějším zakázkám a vždycky si s ním dokážeme perfektně vyhrát!

Obývací pokoje propojující funkčnost a eleganci

Vnímejte místo, ve kterém trávíte mnoho času, jako inspirativní prostor! Místnost, kde se setkáváte s rodinou, přáteli či s vlastními myšlenkami, si rozhodně zaslouží jedinečné pojetí. Obývací pokoj na zakázku vystihne Vaši osobnost a přizpůsobí se i velmi atypickým dispozicím. Originální nábytek Vám navrhneme, zhotovíme a precizně namontujeme.

Neusněte na vavřínech a vyberte si kvalitní nábytek do ložnice

Máte zájem o nábytek na zakázku?

Cenová nabídka ZDARMA!

Úspěšnost Vašeho dne se do velké míry odvíjí od kvality spánku. Žádná jiná místnost v bytě nevyžaduje individuálnější přístup než ložnice. Každému se zkrátka spí lépe v různě řešeném prostoru. Nábytek, který se Vám přizpůsobí – to pro nás není pouze fráze, ale závazek, který určuje kvalitu našich služeb. Ložnicový nábytek však není pouze o pohodlí a designu. Zajímají nás i jeho úložné vlastnosti. Pro ložnice proto navrhujeme vestavěné skříně, do kterých uložíte vše od peřin až po oblečení.

Koupelny s kapkou jedinečnosti

Vybírat můžete doslova ze stovek dekorů. Ať už jde o dveřní nebo čelní plochy, korpusy či pracovní desky, najdete v naší nabídce všechny RAL a NCS barvy i dekory Trend a Emotion kolekcí.

Místnost, ve které povětšinou začíná Váš den, by měla být zdrojem inspirace a svěžích myšlenek. Koupelna musí každým svým detailem probouzet radost a dobrou náladu. Proto nenechte nic náhodě a svěřte design koupelny profesionálům. Navrhneme a zhotovíme pro Vás koupelnový nábytek na zakázku, který se plně přizpůsobí Vašemu pohodlí. Prvotřídní jakost zajišťujeme použitím nejkvalitnějších materiálů i skvělým strojním vybavením. Koupelna od NADTO DESIGN Vám bude sloužit dlouho a spolehlivě.

Unikátní nábytek si žádá speciální montáž

Nábytek na míru je exkluzivní záležitostí a jeho specifika vyžadují profesionální přístup. Neodborná montáž může nábytek poškodit a napáchat zbytečné škody. Využijte našich vysoce kvalitních montážních služeb. Zakládáme si na preciznosti a věnujeme pozornost detailům, protože věříme, že prvotřídní nábytek si zaslouží prvotřídní péči.

Fotogalerie - Výroba nábytku na zakázku

Fotka 6

Fotka 5

Fotka 4

Fotka 3

Fotka 2

Fotka 1

Zajímá Vás nábytek na zakázku? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Kde působíme?

Návrhy a realizace interiérů provádíme zejména v Praze, Královéhradeckém a Pardubickém kraji. Realizace v jiných lokalitách je po domluvě také možná.

 

Kontaktujte nás pro bližší informace či nacenění.

© 2019, NADTO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑