Přijďte se podívat do nové pobočky Vivantis, kterou jsme navrhovali!

13.12.2013 08:43

Přijďte se podívat do nové pobočky Vivantis, kterou jsme navrhovali!

Při navrhování pobočky Vivantis v obchodním centru Oasis Florenc bylo našim cílem vytvořit moderní svěží design, který nadchne každého zákazníka. Vivantis je velmi známá a úspěšná síť internetových obchodů a navrhovat novou pobočku této firmy pro nás byla opravdová čest. Došlo ke kompletní rekonstrukci stávajícího prostoru, byla zavedena nová elektroinstalace, zbudovány nové podlahy. Zvolili jsme minimalistický design interiéru, který dal vyniknout produktové prezentaci Vivantis. Pro maximální pohodlí zákazníků byly do středu pobočky umístěny dva stojany s dotykovými obrazovkami s katalogem Vivantis.

Design interiérů je pro firmy velmi důležitý. Máte jeho prostřednictvím možnost zapůsobit na potenciálního zákazníka, pobočka či obchod musí být zapamatovatelný. Příjemné pracovní prostředí zároveň zvyšuje výkon zaměstnanců. Podívejte se na naše realizace komerčních interiérů.

Podívejte se na novou pobočku Vivantis v Oasis Florenc:

Design pobočky Vivantis v Oasis Florenc Pobočka internetových obchodů Vivantis Nová pobočka Vivantis v Oasis Florenc Vytvořili jsme design nové pobočky Vivantis v Oasis Florenc.

Máte zájem o design komerčních interiérů? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Kde působíme?

Návrhy a realizace interiérů provádíme zejména v Praze, Královéhradeckém a Pardubickém kraji. Realizace v jiných lokalitách je po domluvě také možná.

 

Kontaktujte nás pro bližší informace či nacenění.

© 2019, NADTO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑