Stylový design firemních interiérů

Udělejte funkčním designem radost sobě i svým zákazníkům!

Nechte si navrhnout originální interiér pro svou firmu.

Chci kreativní návrh interiéru

Podnikání není jen o číslech, ale také o emocích, vytrvalosti, odvaze a nápadech. Kde brát inspiraci a jak naladit klienty i obchodní partnery na tu správnou vlnu? A jak ještě zintenzivnit prožitek, který mají zákazníci z Vašich služeb? Originální a inovativní interiér je jednou z cest! Každý kousek interiérového designu vyjadřuje specifickou náladu, každý doplněk nese svébytný význam, každý barevný odstín zapůsobí na lidskou psychiku odlišným způsobem. Nechte si navrhnout interiér firmy, provozovny, kanceláře, prodejny, ordinace či kavárny zkušeným týmem designerů, kteří rozumějí řeči tvarů, barev a funkcí. Vy i Vaši zaměstnanci budete pracovat s větším elánem a Vaši zákazníci se k Vám budou raději vracet!

Proč investovat do originálního interiérového designu

  • Vtisknete své společnosti originální koncept a lidé si Vás lépe zapamatují.
  • Markantně zlepšíte pracovní prostředí a zvýšíte výkonnost zaměstnanců.
  • Ve stylově zařízeném interiéru zákazníci stráví víc času a utratí víc peněz.

"Navrhli jsme již řadu interiérů pro kanceláře, zubní ordinace, laserová studia, obchod se spodním prádlem, ale například také interiér pro celý obytný dům. Umíme si poradit prakticky se vším od celkové koncepce interiéru a členění prostoru až po osvětlení, nábytek, doplňky. Často řešíme koberce, židle, ale v obytných interiérech také dětské pokoje, obývací pokoje či zádveří. Ono mít originální věšák na kabáty či pelech pro psa, který nikdo jiný nemá, je přece lákavá představa!"

Jiří Hladík,
majitel společnosti a hlavní designér

Co právě teď letí v interiérovém designu a s čím Vám můžeme pomoci

Základní hodnotou současného interiérového designu je osobitost. Vnitřní prostor a prvky v něm umístěné představují prostředky, jak vyjádřit svou individualitu a jedinečné vidění světa. Neplatí to přitom jen pro design bytový, ale také pro komerční interiéry. Podnikatelé mohou s pomocí designových prvků zhmotnit svou firemní filozofii a demonstrovat unikátní firemní hodnoty. Ve společnosti NADTO DESIGN Vám poradíme, jak vylepšit interiér Vaší firmy, kanceláře nebo provozovny. A samozřejmě, budete-li chtít, interiér pro Vás také navrhneme a zrealizujeme. Vyrobíme stylový nábytek, vybereme osvětlení pro zintenzivnění atmosféry a nainstalujeme doplňky. Získáte skutečný originál nezaměnitelný s žádným jiným interiérem na světě!

Kuchyňské jídelní židle

Originální italský sedací nábytek

Sedací nábytek je nezbytnou součástí každého interiéru. Společnost NADTO DESIGN pro docílení harmonického interiéru dodává moderní židle italských značek Scab, Collico a Effezeta. Scab a Collico se specializují na kvalitní plastové židle včetně oblíbených průhledných a barové židle pro interiéry. Většina výrobků je však vhodná také pro exteriérové použití. Effezeta se specializuje především na jídelní židle pro domácnost v kombinaci kov-kůže/látka či dřevěné židle klasického designu. Atraktivní, originální a neotřelé tvary italských židlí připomínají díla světových designérů a nechají vyniknout osobitému stylu majitele.

Ukázky z našich realizací

Moderní kancelář

Designová zasedací místnost

Moderní pracovna

Obchod se spodním prádlem Gina

Laserové centrum ESTELA

Laserové centrum ESTELA

Máte zájem o návrh firemního interiéru? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Kde působíme?

Návrhy a realizace interiérů provádíme zejména v Praze, Královéhradeckém a Pardubickém kraji. Realizace v jiných lokalitách je po domluvě také možná.

 

Kontaktujte nás pro bližší informace či nacenění.

© 2019, NADTO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑